ART ACADEMY INVESTOR

Profesionáli z Art Academy poskytujú svoje dlhoročné skúsenosti z praxe záujemcom o vybudovanie vlastnej umeleckej zbierky či jednotlivých investíciách do umenia. Usmerníme vaše kroky pri hľadaní koncepcie zbierky a definovaní vlastného zberateľského zámeru. Poradíme vám, do ktorých diel sa oplatí investovať a ktoré nikdy nepresiahnu svoju nákupnú cenu. Pomôžeme vám pri rozhodovaní o uložení a zhodnotení vašich peňazí do umenia, ale aj o vhodných dielach do vášho interiéru.

ART ACADEMY COLLECTION

Existuje nepočetne veľa možností, čo sa môžete rozhodnúť zbierať a ako pri budovaní zbierky postupovať. Každá zbierka si vyžaduje pozornosť a starostlivosť. Zbieranie nekončí nákupom, dôležitý je aj ďalší osud diela. Zbierka potrebuje svoju dokumentáciu, adekvátnu komunikáciu navonok a správny výber ďalších diel, ale aj zdanlivé banality ako správne balenie, uskladnenie či prevoz. Klientom poskytujeme komplexný servis založený na našich dlhoročných skúsenostiach a najmä láske k umeniu.

ART FAIR GUIDE

Veľtrhy súčasného umenia stále viac priťahujú pozornosť zberateľov donedávna nakupujúcich len v galériách a na aukciách. Radi by sme preto pre vás na kľúč pripravili návštevu niektorého z najrešpektovanejších veľtrhov: Art Basel, Art Basel Miami Beach, The Armory Show v New Yorku, Frieze v Londýne, Art Forum Berlin alebo Artefierra v Bologni.

Okrem ubytovania, leteniek a všetkého čo k tomu patrí ponúkame hlavne sprievodcovstvo, prípadne poradenstvo pri kúpe umeleckého diela. Na základe vašej špecifikácie vám radi vypracujeme ponuku.

Otázky ohľadom ceny a možností programu neváhajte adresovať manažérke projektu.